no trochę się wszystko pomieszało w moim jakże nędznym życiu, aczkolwiek nie będę się przejmować, aż tak..
może to znak, by coś w tym życiu zmienić? trochę szaleństw na bok, przyłożyć się do nauki, pasek by mnie bardzo ucieszył ;-)
cieszę się na "odświeżenie" stosunków z Dominiką, bardzo dużo mi to pomogło... :*
w szkole jak w szkole, troche nudy, troche śmiechu z Karolcią i resztą mojej "wspaniałej" klasy, dzięki której mamy 646786 kartkówek. ogólnie siedzę, nie wiedząc co ze sobą w tej chwili zrobić, myślę o jutrzejszej historii, na samą myśl mam ciarki, a co będzie przy odpowiedzi? nie chcę wiedzieć... byle przetrwać ten tydzień, będę wniebowzięta!
weekend zapowiada się ciekawy, nie powiem. w końcu doszłam do porozumienia z Andreą, łi!
także piątek może shishaaaaa w naszej kochanej piwnicy + sobota z Bączusiem i resztą ekipki.
przeżyć, przeżyć, przeżyć ten tydzień!
poniedziałek, 7 lutego 2011
czwartek, 3 lutego 2011
wtorek, 1 lutego 2011
...
może zdisujcie mnie od razu?
problem zaraz wybuchnie, z wszystkimi kłótnie
wiem ze jest to głupie, ale dziś konfliktom zapobiec nie umiem
i tak uśmiecham się z trudem
chuj, że dodaje notki 62863583694 razy dziennie, N/C, MJ
występ - chór, kwintet... pozdro&poćwicz kurwa
problem zaraz wybuchnie, z wszystkimi kłótnie
wiem ze jest to głupie, ale dziś konfliktom zapobiec nie umiem
i tak uśmiecham się z trudem
chuj, że dodaje notki 62863583694 razy dziennie, N/C, MJ
występ - chór, kwintet... pozdro&poćwicz kurwa
Kocham, tęsknie, całuje
Pierwszy dzień warsztatów, trochę się wystaliśmy.
Dzisiaj disco, kantówka się bawi, nie wiem czy mam się cieszyć, nie wiem czy mam iść, się okaże..
Ogólnie nie chce mi się pisać jak bardzo rzygam tym wszystkim :>
Palą mi się tosty, więc ciumeczki
"Zabierz mnie gdzieś, gdzie jest zawsze ciepło i błogo..."
Dzisiaj disco, kantówka się bawi, nie wiem czy mam się cieszyć, nie wiem czy mam iść, się okaże..
Ogólnie nie chce mi się pisać jak bardzo rzygam tym wszystkim :>
Palą mi się tosty, więc ciumeczki
"Zabierz mnie gdzieś, gdzie jest zawsze ciepło i błogo..."
poniedziałek, 31 stycznia 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)